Imieniny Księdza Proboszcza
czwartek, 10-11-2022
W niedzielę 6 listopada w czasie Mszy Świętek o godzinie 12:30 modliliśmy się o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Proboszcza naszej parafii ks. Sławomira, który dzień wcześniej obchodził swoje imieniny.
Pod koniec Mszy Świętej przyszedł tradycyjny moment życzeń, które Solenizantowi złożyli przedstawiciele Liturgicznej Służby Ołtarza, Żywego Różańca, Chóru parafialnego i Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa. W imieniu księży życzenia złożył Ks. Prałat Antoni – poprzedni proboszcz naszej wspólnoty. Na Mszy „dziecięcej” życzenia ks. Proboszczowi złożyli w imieniu parafialnej scholki i dzieci naszej parafii – Martyna i Kamil. W swoim słowie Solenizant podziękował zebranym za życzenia i wszystkim parafianom, za tak wielką troskę o naszą parafię i naszą świątynię.
Odwiedź nasz FB