Niedziela Miłosierdzia Bożego w naszej parafii
niedziela, 12-04-2026
Dzisiejsza Niedziela Miłosierdzia była dla nas szczególnym czasem spotkania z Bogiem, który nie przestaje przebaczać i nieustannie wychodzi na spotkanie człowieka. O godzinie 15:00 zgromadziliśmy się na Godzinie Miłosierdzia, aby wspólnie odmówić Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Była to chwila ciszy, skupienia i zawierzenia Bogu naszych osobistych spraw, trosk i nadziei.
Bezpośrednio po modlitwie odbył się koncert pieśni wielkanocnych oraz utworów o Bożym Miłosierdziu w wykonaniu naszej parafialnej scholi. Śpiew i wspólne przeżywanie tych utworów pomogły nam jeszcze głębiej wejść w radość Zmartwychwstania i zatrzymać się przy tym, co najważniejsze.
Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólną modlitwę. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Justyny i Pani Marty za przygotowanie koncertu.
Odwiedź nasz FB