Październikowe nabożeństwo fatimskie
piątek, 14-10-2022
W czwartek 13 października odbyło się w naszej parafii ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Uroczystej Mszy Świętej przewodniczył i słowo Boże wygłosił ks. Paweł Kempiński. Podczas Eucharystii powierzaliśmy Pani Fatimskiej nasze intencje, nasze rodziny i nas samych, a także prosiliśmy o potrzebne łaski na czas Misji Świętych, które już niebawem rozpoczynamy.
Nabożeństwo zakończyła uroczysta procesja różańcowa wokół kościoła z figurą Matki Bożej Fatimskiej. We Mszy obok licznie zgromadzonych parafian - którzy przynieśli tego wieczoru ze sobą świece i kolorowe lampki - obecni byli także najmłodsi przedstawiciele naszej wspólnoty, którzy założyli stroje fatimskich dzieci.
Z Matką Bożą pożegnaliśmy się w ten sposób do następnego roku, ale wezwanie Maryi z 1917 roku do pokuty, odmawiania różańca i do nawrócenia powinno nadal być w centrum naszego życia.
Odwiedź nasz FB