Pierwsza spowiedź i odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych
sobota, 09-05-2026
Dzisiejszy sobotni poranek był dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej wyjątkowym i ważnym etapem przygotowania do jutrzejszej uroczystości Pierwszej Komunii Świętej.
Podczas nabożeństwa dzieci, odnowiły przyrzeczenia chrzcielne, przypominając sobie, że to właśnie chrzest święty był początkiem ich drogi wiary i przyjaźni z Panem Jezusem. Następnie po raz pierwszy przystąpiły do sakramentu spowiedzi świętej, otwierając swoje serca na Boże miłosierdzie i przebaczenie.
Były to chwile pełne skupienia, modlitwy i wzruszenia - zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców, chrzestnych oraz bliskich.
Otoczmy modlitwą wszystkie dzieci, które już jutro po raz pierwszy w pełni uczestniczyć będą w Eucharystii, przyjmując do swoich serc Pana Jezusa. Niech ten dzień stanie się dla nich początkiem pięknej, żywej i prawdziwej relacji z Bogiem.
Odwiedź nasz FB