Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe
piątek, 30-09-2022
W sobotę 1 października rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Odmawiając różaniec oddajemy wszystkie nasze sprawy w ręce Maryi, a Ona zanosi je do Jezusa. W różańcu rozważamy także tajemnice naszego zbawienia - całą historię Jezusa, od Zwiastowania, poprzez Jego ziemskie życie oraz mękę i śmierć, aż po Zmartwychwstanie i prawdy o niebie.
Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele będziemy odmawiać codziennie o godzinie 17:00. Po nabożeństwie udzielana będzie Komunia święta. Osoby, które nie mogą przybyć na tę modlitwę do świątyni, zachęcamy, aby modlić się na różańcu w domu. Niech modlitwa różańcowa towarzyszy nam w tym szczególnym miesiącu.
Odwiedź nasz FB